Konkurss "Krēsls 2020"

 Neskatoties uz to, ka vēlāk kā ierasts arī šis gads nav izņēmums. Rīgas Mākslas un mediju tehnikumā jau 28 reizi norisinās Latvijas profesionālās izglītības iestāžu kokapstrādes nozares profesiju profesionālās meistarības konkurss "Krēsls 2020", ko organizē PIKC Rīgas Mākslas un mediju tehnikums sadarbībā ar Latvijas Kokapstrādes uzņēmēju un eksportētāju asociāciju.

Lai konkurss norisinātos pēc iespējas drošākos apstākļos, no 19. - 24. oktobrim ar Zoom platformas starpniecību, tas šogad norisinās attālināti. Šogad konkurss norisinās sešās profesionālās izglītības iestādēs - Jelgavas tehnikumā, Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikumā, Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumā, Rīgas Valsts tehnikumā un Rīgas Mākslas un mediju tehnikumā.

Piecās konkursa dienās 33 audzēkņi sacenšas tādās nominācijās kā: "Galdnieks", "Būvizstrādājumu galdnieks", "Brīvā nominācija", "Mēbeļu galdnieks", "Mobilā darbnīca Datorvadāmu (CNC) kokapstrādes darbmašīnu operators", "Kalējs", kas nozīmē sešas dažādu koka krēslu nominācijas un vienu metāla krēslu nomināciju. Vērtēti tiek krēslu savienojumi pirms un pēc līmēšanas, virsmu apstrādes kvalitāte, izgatavošanas precizitāte un atbilstība rasējumiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Artis Batarāgs