Olimpiādes “Eža kažociņš” rezultāti

1

 

Ceturtdien, 20. maijā, plkst. 13.00 Rīgas Mākslas un mediju tehnikumā norisinājās 22. atklātās tehnoloģiju dizaina olimpiādes virtuālā apbalvošanas ceremonija. Norisei pieslēgties tika aicināti visi olimpiādes dalībnieki, skolotāji un dalībnieku atbalstītāji.


Ceremonijas laikā tika paziņoti olimpiādes “Eža kažociņš” nominācijas un to uzvarētāji. Tāpat tika paziņota - 23. atklātās tehnoloģiju dizaina olimpiādes tēma, kura ir autora Kārļa Skalbes pasaka "Kaķīša dzirnavas"

 

 

 

Vairāk dalībnieku darbi apskatāmi ŠEIT 

 

Olimpiādes rezultāti (klātienes)

6. - 7. klašu grupā ŠEIT

8. - 9. klašu grupa ŠEIT

9. - 12. klašu grupa ŠEIT

 

Olimpiādes rezultāti (ZOOM)

6. - 7. klašu grupā ŠEIT

8. - 9. klašu grupa ŠEIT

9. - 12. klašu grupa ŠEIT

 

NOLIKUMS

 

Rīgas Mākslas un mediju tehnikums kā šo datu pārzinis nodrošina, ka informācija un personas dati, ko Tu esi iesniedzis saistībā ar šo kontaktu formas aizpildīšanu, tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību. Ar sīkāku informāciju par  personas datu apstrādi var iepazīties mūsu mājaslapas sadaļā “Personas datu aizsardzība”.

 

Piedaloties olimpiādē, dalībnieks ir informēts, ka tiešsaistes pasākumā var tikt uzņemti foto un/vai video ieraksti un kopā ar olimpiādes laureātu sarakstu var tikt izmantoti publicitātes nolūkos olimpiādes organizatoru un sadarbības partneru mājas lapās un sociālajos tīklos (Facebook, Instagram, YouTube u.c.). Ja kāds dalībnieks nepiekrīt foto publicēšanai, par to iepriekš jāziņo organizatoriem.

 


 

Olimpiādi organizē Rīgas Mākslas un mediju tehnikums sadarbībā ar Latvijas Mājturības pedagogu biedrību, Valsts izglītības satura centru, Rīgas Izglītības un informatīvi metodisko centru, SIA Profline, SIA Stokker.