Tekstilmākslas nodaļas modes skate

1

 

 


Rīgas Mākslas un mediju tehnikums ikvienu interesentu aicina būt klāt Tekstilmākslas nodaļas kvalifikācijas darbu modes skatē, kas notiks 21. jūnijā plkst. 12.30. Savus darbus demonstrēs gan topošie Apģērbu dizaina speciālisti, gan arī Tekstilmateriālu dizaina speciālisti. Modes skates laikā, sagatavotos kvalifikācijas darbus vērtēs promenenta žūrija.

 

Absolvējot Tekstilmākslas nodaļu, ikviens audzēknis izgatavo savu kvalifikācijas darbu. Tajā tiek iekļauti četri dažādi apģērbu vai no tekstila materiāliem gatavotu aksesuāru komplekti. Rezultātā, ik viens nodaļas absolvents sagatavo savu pirmo patstāvīgo modes kolekciju, kas arī veido viņa pamatu startējot nozarē un dzīvē. Kopumā modes skatē piedalīsies 12 jaunie apģērbu dizaina speciālisti.

 

Tekstimākslas nodaļa Rīgas Mākslas un mediju tehnikumā pastāv jau vairāk kā 25 gadus. Tai ir izveidojušās stabilas tradīcijas, kas nodrošina augstu kvalitāti izglītības procesam. To apliecina gan nesen notikušā jauno profesionāļu konkursa „Skills Latvija” rezultāti, gan pavasarī notikušais Latvijas apģērba dizaina mācību programmu konkurss Madonā.