Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma Lielā atvērto durvju diena

1

 

 


Īsi pirms Saulgriežu svētkiem, 21. jūnijā Rīgas Mākslas un mediju tehnikums aicina uz Lielo atvērto durvju dienu, Rīgā, Jūrmalas gatvē 96. Pasākuma laikā, apmeklētājiem būs iespēja aplūkot gan videooperatoru darbus, gan vērot Tekstilmākslas nodaļas modes skati, kā arī novērtēt tēlniecības objektu izstādi. Protams, neizpaliks arī ekskursijas darbnīcās un tehnikuma slēptākajos nostūros.

 

Jau no plkst. 11.00 sāksies kino skate, kuru plkst. 12.30 nomainīs Tekstilmākslas nodaļas kvalifikācijas darbu tērpu demnostrācija. Visiem klātesošajiem būs iespēja vērot topošo apģērba dizaina un tekstila izstrādājumu speciālistu gatavotos kvalifikācijas darbus. Tur pat līdzās, tehnikuma hallē būs skatāmi reklāmas dizaina speciālistu kvalifikācijas darbi un 417. kabinetā tēlniecības objektu dizaina speciālistu kvalifikācijas darbi. 

 

Uz Lielo atvērto durvju dienu ir aicināti ne tikai tie, kuri interesējas par mediju, dizaina un modes nozarēm, bet arī tie, kuriem interesē kokapstrāde un metālmāksla. Pasākuma norises laikā būs iespēja apmeklēt gan stila mēbeļu modelētāju, gan mēbeļu galdnieku darbnīcas, kā arī smēdi, kurā savas prasmes kaldina topošie metālmākslas modelētāji.

 

Rīgas Mākslas un mediju tehnikums ir dibināts 1989. gadā kā Rīgas Amatniecības vidusskola un šodien daudzās jomās nodrošina kvalitatīvāko profesionālo izglītību, ko apliecina nesen notikušais jauno profesionāļu konkursa „SkillsLatvia” rezultāti. Izglītības proces notiek gan pēc 9. klases absolvēšanas, gan atsevišķās jomās pēc vidusskolas programmās.

 

Lielā atvērto durvu diena notiks Rīgā, Jūrmalas gatvē 96, no plkst. 10.00 līdz plkst. 14.00.