Jūrmalas Mākslas skolas 15 gadu jubilejas izstāde “Tilts”

123

 

 

Projekta „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, RMMT TA21 grupas audzēknes piedalījās Jūrmalas Mākslas skolas 15 gadu jubilejas izstādes “Tilts” atklāšanā Jūrmalas mākslas muzejā.

Topošo apģērbu dizaineru mērķis un uzdevumi bija: apskatīt, iepazīt, izpētīt un izveidot. Jaunie apģērbu dizaineri apskatīja un iepazinās ar darbiem, to kā tie ir izvietoti telpās, lai veidotu labu kompozīciju. Izpētīja, kādās un cik dažādās tehnikās darbi ir veidoti. Salīdzināja audzēkņu agrāko gadu un vēlākos darbus, kā arī izvēlējās vienu darbu un pēc tā izveidoja savu tērpu skici. Kā arī interesanta un noderīga bija tikšanās ar muzeja direktori I.Baumani, kura pastāstīja, gan par darbu muzejā, gan to, ka  lielākā daļa Jūrmalas Mākslas skolas skolotāju ir profesionāli mākslinieki, kuri aktīvi piedalās izstādēs Jūrmalā, Latvijā un ārvalstīs.

15 gados skola ir izveidojusies par nozīmīgu kultūras un kultūrizglītības iestādi Jūrmalā. Skolas organizētās aktivitātes sen jau izgājušas ārpus tās sienām un ieguvušas popularitāti arī ārvalstīs, kā piemēram, Starptautiskais vizuāli plastiskās mākslas konkurss Es dzīvoju pie jūras.