VI11 un VV11 iepazīstās ar darba vidi kultūras un atpūtas centrā "Imanta"

12345

 

 

Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros Vides nodaļas scenogrāfu grupa- VV11 un interjera nodaļas grupa VI11, devās uz kultūras un atpūtas centru “Imanta”, lai iepazītos ar topošo darba vidi.


Kultūras un atpūtas centrā skolēni iepazinās ar Lielās un Mazās skatuves montāžu un to tehnisko aprīkojumu, guvu priekšstatu par skatuves scenogrāfijas specifiku konkrētiem pasākumiem (teātru izrādēm, koru un solistu, kā arī deju koncertiem un citiem izglītojošiem pasākumiem). Aplūkoja skatuves un telpu noformēšanai paredzētos materiālus, kā arī iepazinās ar gaismas aprīkojuma izmantošanu un izvērtēja mūsdienu tehnoloģisko aprīkojumu un tā aktualitāti kultūras centrā.


Topošie scenogrāfi un interjera dizainera speciālisti uzzināja par darba specifiku šeit, personāla darba sadalījumu, kā arī par iespējām strādāt k.c. “Imanta”. Kā arī jauniešiem pēc iepazīšanās ar kultūras centra telpām un aprīkojumu, bija lieliska iespēja pašiem izdomāt un uzskicēt skatuves noformējumu konkrētajam pasākumam.