MO11 ekskursijā uz Latvijas Televīziju

1234

 

 

Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros mūsu tehnikuma grupas MO11 audzēkņiem notika mācību ekskursija uz Latvijas Televīziju.

Topošajiem operatoriem bija iespēja izstaigāt televīzijas ēku, pavērot, kā strādā LTV darbinieki, kā notiek gatavošanās raidījumiem. Audzēkņiem bija iespēja pabūt filmēšanas studijās, iejusties vadītāju lomā, redzēt studiju un aprīkojumu ar kādu strādā operatori un iespēja iejusties viņu lomā.

Topošajiem operatoriem bija arī lieliska iespēja redzēt, kā notiek filmēšana un iespēja redzēt cik daudz cilvēku strādā aizkadrā, lai būtu labi novadīts raidījums.

Audzēkņiem tā bija lieliska iespēja redzēt gan operatoru darbu, gan grafiķu, gan montāžas, gan producentu un visu pārējo ltv darbinieku ikdienas darbu. Tā bija lieliska iespēja uzzināt, kāda ir darba ikdiena, ar kādām aparatūrām tiek strādāts, cik saspringts ir darbalaiks un cik daudz cilvēku ir aizkadrā, lai tiktu novadīts raidījums. Kā arī jauniešiem tā bija iespēja izvērtēt savas prasmes un dotības, kā arī uzzināt, ko vēl apgūt, lai būtu iespēja tikt gan praksē, gan strādāt Latvijas televīzijā.