Prakse.lv lekcija, kā iegūt veiksmīgu darba vietu

1234

 

 

 

Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros mūsu tehnikumā viesojās uzņēmuma Prakse.lv pārstāvis. Lekcija notika KK31, KM31, KG21, KG31, MO31, MF31, MA31 grupu audzēkņiem.

Prakse.lv pārstāvis, ņemot vērā profesijas, kādas ir izvēlējušies jaunieši, tiem pastāstīja, kā visveiksmīgāk atrast darba vai prakses vietu. Kā veidot savu CV un motivācijas vēstuli, ko tajā rakstīt un ko nerakstīt, lai darba devējam rastos labs pirmais iespaids. Lekcijas ietvaros Prakse.lv pārstāvis kopā ar jauniešiem izsecināja kādai ir jābūt kultūrai ejot uz darba pārrunām, kam ir jāpievērš uzmanība un no kā vēlams būtu izvairīties.
Jaunieši tika iepazīstināti ar laika menedžmentu, un uzrunāti, cik svarīgi ir plānot savu laiku, lai paspētu izdarīt daudz vairāk darbu un būtu pakļauti mazākam stresa līmenim. 


Jaunieši iemācījās cik svarīgi, meklējot darbu, ir sevis prezentēšana, sākot ar CV un motivācijas vēstules izveidi un turpinot ar darba pārrunām, lai darba devējam rastos ļoti labs priekšstats un vēlme ņemt darbā. Tas jauniešiem daudz noderēs turpmākajās darba un prakses meklējumos.