Talantu šovs

12345

 

 

 

Aizvadītās nedēļas izskaņā Rīgas Mākslas un mediju tehnikumā norisinājās talantu šovs. Šova ietvaros kopā tika pulcēti skolas darbinieki un audzēkņi, lai vērotu ļoti rūpīgi sagatavotos priekšnesumus. Iespējams līdz šim neviens nezināja, ka mūsu tehnikuma audzēkņiem ir tik lieliskas balsis,ka mūsu vidū tik daudzi spēj savu ikdienu un domas izteikt lieliski skanošās dzejas rindās. Šova skatītājiem bija iespēja dzirdēt, kā 20. valodās skan skaitīšana līdz desmit un pat dziesmu Ķīniešu valodā. Tāpat bez ievērības nepalika deju šovi, kuros piedalījās gan puiši, gan liels skaits meiteņu.


Mēs ļoti lepojamies ar dalībniekiem un turpmāk noteikti zināsim, kur meklēt kādu, kurš spēlē ģitāru, akordeonu, lieliski dzied vai dejo. Kā balvu par uzdrīkstēšanos visi talantu šova dalībnieki saņēma ielūgumus uz teātri. Aicinām audzēkņus būt drosmīgiem un pieteikties uz šāda veida pasākumiem arī turpmāk.

 

Šogad, tāpat kā citus gadus daudzi no decembra mēnesī rīkotajiem pasākumiem tiek veltīti skolas dzimšanas dienai. Šogad mūsu Rīgas Mākslas un mediju tehnikums atzīmē 29. dzimšanas dienu.