Knauf Junior Trophy

1

 

 

 

    Rīgas Mākslas un mediju tehnikums no š.g. 10. aprīļa līdz 12.aprīlim, sadarbībā ar Latvijas profesionālās izglītības iestādēm, SIA “KNAUF” un citiem būvniecības nozares sadarbības partneriem organizē: Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkursu. No šī gada konkursa „Knauf Junior trophy Latvija” formāts ilgtermiņā ir apzināt, izpētīt, saprast, saglabāt, lietot un lepoties ar nacionālo romantismu un jūgendstilu arhitektūrā 20.gadsimta sākumā Rīgā.

 

    Šajā, jau 20.jubilejas konkursā „Knauf Junior Trophy Latvija”, tiks veikti dažādi apdares darbi- KNAUF CUBO būve, apmešana, flīzēšana, būvelementu veidošana un dekoratīvā apdare, izmantojot jugendstila un nacionālā romantisma raksturīgākās iezīmes. Šis ir nopietns izaicinājums jaunajiem, daudzsološajiem meistariem pārbaudīt un pierādīt savas spējas būvniecības nozarē.

 

    Profesionālās meistarības konkursu mērķi ir paaugstināt būvniecības speciālistu prestižu; dot iespēju saņemt sausās būves un apmetēja kvalifikāciju; apzināties izvēlētās profesijas iespējas un nozīmi; popularizēt būvniecības profesijas un dot iespēju konkursa dalībniekiem parādīt savas prasmes; veicināt sadarbību starp darba devējiem un profesionālās izglītības iestādēm; veicināt ilgtspējīgas būvniecības risinājumu pielietojumu praksē.

 

Norise vieta: Rīgas Mākslas un mediju tehnikums, Jūrmalas gatve 96, Rīga.

 

    Laiks: 10.aprīlī plkst. 9.00 konkursa svinīgā atklāšana; no 10.00 līdz 19.00 (konkursa norise); 11.aprīlī no 9.00 līdz 18.30 (konkursa norise); 12.aprīlī plkst. 9.00-13.00 (konkursa norise); plkst. 15:00 - uzvarētāju apbalvošana.

 

    Konkursa lieldraugs: SIA “Knauf”; konkursa atbalstītāji: “Kerama marazzi”, SIA “Color Expert-Storch LV”, SIA DAW Baltica “Caparol”, SIA “Robert Bosch”, RERE GRUPA.

 

    Pirmais Knauf Junior Trophy konkurss norisinājās 2000. gadā Latvijā. 20 pastāvēšanas gadu laikā jauno profesionāļu sacensība ir pulcējusi dalībniekus no visas Eiropas arī Igaunijā, Polijā, Serbijā, Horvātijā, Austrijā, Bulgārijā, Slovēnijā, Lietuvā, Čehijā un Šveicē. 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Sandra Miklaševiča