Lekcija Ineses Baranovskas vadībā

1

 

 

 

  Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 2019. gada 26. martā mūsu tehnikumā viesojās Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja departamenta vadītāja Inese Baranovska. Balvas “Gada labākais kurators” ieguvēja, mākslas un dizaina izstāžu kuratore Latvijā un ārzemēs, kā arī Francijas Republikas Mākslu un literatūras ordeņa kavaliera pakāpes ieguvēja. 


  Lekcijas laikā Inese Baranovska jauniešiem no MF11; MF12; MF21; MF22; MF31; MF41; MO11; MO21; MO31; MO41 grupām stāstīja par fotogrāfijas un glezniecības kopsakarībām. Jauniešiem bija iespēja rast jautājumus uz sev interesējošiem jautājumiem, kā arī iespēja apskatīt fotografēšanas mākslu no cita skatupunkta.


  Mūsu tehnikumam jau kādu laiku ir īpaša sadarbība ar Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeju. Mūsu tehnikuma audzēkņiem ir lieliska iespēja apmeklēt pamat izstādes un lekcijas bez maksas pretī iegūstot lielisku pieredzi darbam muzejā. Jaunieši mēdz palīdzēt uzstādīt jaunākās izstādes, kā arī tās iemūžināt skaistos foto.