Vēl iespējams pieteikties

1

 

 

 

  Mums ir palikušas dažas brīvas vietas aušanas kursu apgūšanai, kuri notiek Rīgas Mākslas un mediju tehnikumā. Tiek aicināti interesenti bez vecuma ierobežojuma. Kopējais nodarbību apjoms 124 akadēmiskās stundas, par ko tiks izsniegta arī atbilstoša apliecība.
 
  Nodarbību laikā tiks apgūtas dažādas aušanas tehnikas, atvasināti audumi, tekstilizstrādājumu  un aksesuāru izgatavošana. Kursu dalībniekiem būs iespēja iepazīties gan ar auduma pinuma zīmējuma veidošanu izstrādājumam, gan ar aušanas teoriju. Notiks praktiska iepazīšanas ar auduma pinuma kļūdu labošanu un dažādām malu dekoratīvās apstrādes metodēm.
 
  Nodarbības notiks 2 reizes nedēļa – otrdienas un ceturtdienas vakaros, no plkst. 18.00 līdz 20.40. Tās tiks uzsāktas 2019. gada septembrī un noslēgsies 2019. gada decembrī. Kursus vadīs Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma pasniedzēja Dace Martinsone.
 
  Nodarbību samaksa ir EUR 120,- par mēnesi. Cenā ietilpst gan pats nodarbību process īpaši aprīkotās darbnīcās, gan arī nodarbībām nepieciešamie materiāli.

 

Pieteikties personīgi pie skolotājas Daces Martinsones

tālr.26540918