AMI šautriņu čempionāts

123

 

 

 


  Oktobrim iesākoties, Rīgas Stila un modes tehnikumā norisinājās sporta kluba „AMI” rīkotais čempionāts šautriņu mešanā.


  Šajā čempionātā mūsu tehnikuma meiteņu komanda, kuras sastāvā startēja Marta Cīrule VR31, Monta Kuntiņa MO21, Nikola Virbale MO21, Samanta Saliņa MO21 un Agnese Ragavska MO21 izcīnot 13. vietu 20 komandu konkurencē.


  Puišu komanda, šoreiz startēja nepilnā sastāvā komandas līdera Kristera Neimaņa traumas dēļ, taču neskatoties uz sarežģījumiem Eduards Vilde KK23, Elviss Renmanis MO11, Raivis Zinkevičs MO21 un Maksims Jakovļevs KA11 parādīja labāko, kā rezultātā komanda ieguva 9. vietu 22 komandu konkurencē.

 

  Vai zināji?

  Šautriņu mešana ir koncentrēšanās un precizitātes māksla! Šautriņas trenē attāluma izjūtu, koordināciju, reakciju, spēka izjūtu un to saskaņu. Punktu skaitīšana attīsta atmiņu, īpaši bērniem veicina matemātisko domāšanu un spēju prognozēt rezultātu. Adrenalīns, ko izraisa koncentrēšanās metienam, pozitīvi ietekmē nervu sistēmu un palīdz atbrīvoties no stresa. Treniņi attīsta pacietību, pilnveido mērķtiecības izjūtu un audzina raksturu. Var trenēties mājās nedēļām ilgi, apgūt izcilu tehniku, kas palīdz savākt maksimālo punktu skaitu, bet plašākā sabiedrībā — sacensībās vai krodziņā — nekas neizdodas, ja nespēj tikt galā ar satraukumu, ko rada neierasti trokšņi, jauna vide un citu uzmanība, tāpēc ir jāprot vienlaikus atbrīvoties un koncentrēties jebkurā situācijā, jo spēlē rokas notrīcēšanu var izraisīt pat vismazākais sīkums. [...]