Tikšanās ar reklāmas nozares pārstāvi

 

 

 

 

Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”, karjeras atbalsta pasākuma “Būsim pazīstami” ietvaros VR31;VR32;VR41un VR51 grupām notika tikšanās ar reklāmas nozares speciālistu.


Tika vadīta lekcija un prezentācija par vides reklāmas jomā strādājoša uzņēmuma darbību, realizētajiem projektiem, darbinieku sastāvu un tiem izvirzītajām prasībām, kā personīgo tā profesionālo īpašību ziņā. Notika diskusijas par uzņēmējdarbības vides iepazīšanas, pašiniciatīvas, komunikācijas un informācijas atlases sniegtajām iespējām, radot tām pielietojumu darba vidē. Informācijas sniegšana par reklāmas nozares sabiedriskajām organizācijām – asociācijām un biedrībām. Tāpat tika veiktas pārrunas par iespējamajām prakses iespējām.


Šīs lekcijas ietvaros jauniešiem bija iespēja iepazīt mārketinga un reklāmas nozares no darbinieka un darba devēja skatupunkta. Iespēja izzināt un iegūt priekšstatu par izvēlēto profesiju, dzirdot profesionāļa viedokli un darba specifiku ikdienā. Tāpat tika uzsvērta izglītības un zināšanu nozīme, strādājot reklāmas nozarē.