Sagatavošanās kursi 2021./2022. mācību gadam

 

 

Ir zināmi datumi, kuros sāksies sagatavošanās kursi 2021./2022 mācību gada iestājpārbaudījumiem. Rīgas Mākslas un mediju tehnikums piedāvā iespēju katru gadu reflektantiem pienācīgi sagatavoties iestājpārbaudījumiem. No 2020. gada 31. oktobra ikviens, kurš vēlas būt pienācīgi sagatavojies 2021./2022. mācību gada uzņemšanas iestājpārbaudījumiem, ir aicināts apmeklēt sagatavošanās kursus zīmēšanā un kompozīcijā.

 

Kam būs noderīgi sagatavošanās kursi?

Galvenokārt sagatavošanās kursi ir paredzēti pamatskolu un vidusskolu topošajiem absolventiem, kuri vēlas stiprināt savas prasmes zīmēšanā, kompozīcijā un izvēlētajā specialitātē, ar mērķi – veiksmīgāk nokārtot iestājpārbaudījumus gan Rīgas Mākslas un mediju tehnikumā, gan citās mācību iestādēs, kurās ir paredzēti līdzvērtīgi pārbaudījumi.


Kā viss notiks

Nodarbības notiks Rīgā, Jūrmalas gatvē 96 katru otro sestdienu (divas reizes mēnesī) no plkst. 10.00-15.30, sākot ar 2020. gada 31. oktobri. To noslēgumā, 2020.gada 15. maijā būs skate, kurā tiks vērtēti audzēkņu kursu laikā izpildītie uzdevumi un eksāmeni, kas parādīs spēju praksē pielietot kursos iegūtās zināšanas. Šie ir maksas kursi. To cena ir 73,96 € par visu mācību laiku.


Svarīgi zināt!

Uz nodarbībām jāņem līdzi:

1. Zīmēšana -papīrs A4, piespraudes, dažāda mīkstuma zīmuļi (H un B), dzēšgumija.
2. Kompozīcija, konstruēšana – zīmuļi, dzēšgumija, lineāls, zīmēšanas papīrs A4, rūtiņu papīrs.
3. Visās nodarbībās jābūt līdzi burtnīcai teorijas pierakstīšanai un zīmuļu asināmajam nazītim. Par papildus nepieciešamajiem materiāliem kursu dalībniekus informēs skolotāji kursu gaitā.
4. Pirmajā nodarbību reizē 31.oktobrī līdzi jābūt zīmēšanas papīram (A4), zīmuļiem, dzēšgumijai, lineālam, pierakstu burtnīcai.Informācija saziņai par kursiem;
Kursu koordinatore - Teiksma Sūna, Kristīne Imša
Kontakttālrunis: 67426922

Piesakoties kursiem, datu subjekts automātiski piekrīt tam, ka RMMT ir tiesīgs izmantot iesniegtos datus komunikācijas uzlabošanas nolūkos.
Piesakoties kursiem, datu subjekts ir informēts un automātiski piekrīt tam, ka RMMT telpās var tikt fotografēts un attēli, kuros tas ir attēlots, var tikt izmantoti RMMT mājaslapā, sociālo tīklu kontos kā arī citos publicitātes nolūkos.