2018./19. mācību gada Sagatavošanas kursi

1

 

 

Sagatavošanās kursi 2019. gada uzņemšanas iestājpārbaudījumiem 

 

Kursu grafiku skatīt ŠEIT!

 

 

Katru gadu Rīgas Mākslas un mediju tehnikums piedāvā iespēju reflektantiem pienācīgi sagatavoties iestājpārbaudījumiem. Arī šis gads nebūs izņēmums. No šī gada 27.oktobra ikviens interesents var uzsākt sagatavošanās procesu zīmēšanā un kompozīcijā.

 

Kam paredzēti sagatavošanās kursi? 

 

Kursi attīsta pamatskolu un vidusskolu audzēkņu prasmes zīmēšanā un kompozīcijā, kā arī palīdz sekmīgāk uzsākt mācības gan Rīgas Mākslas un mediju tehnikumā, gan citās mācību iestādēs, kurās ir paredzēti līdzvērtīgi pārbaudījumi.

 

Kursu norise 

 

Nodarbību process norisināsies Rīgā, Jūrmalas gatvē 96 katru otro sestdienu (divas reizes mēnesī) no 10.00-15.30. To noslēgumā, 2019.gada maijā notiks skate, kurā tiks vērtēti audzēkņu kursu laikā izpildītie uzdevumi. Šie ir maksas kursi. To cena ir 74 € par visu mācību laiku. 

 

 

Papildus informācija 

 

Uz nodarbībām jāņem līdzi:

1. Zīmēšana -papīrs A4, piespraudes, dažāda mīkstuma zīmuļi (H un B), dzēšgumija.

2. Kompozīcija, konstruēšana – zīmuļi, dzēšgumija, lineāls, zīmēšanas papīrs A4, rūtiņu papīrs.

3. Visās nodarbībās jābūt līdzi burtnīcai teorijas pierakstīšanai un zīmuļu asināmajam nazītim. Par papildus nepieciešamajiem materiāliem kursu dalībniekus informēs skolotāji kursu gaitā.

4. Pirmajā nodarbību reizē 27.oktobrī līdzi jābūt zīmēšanas papīram (A4), zīmuļiem, dzēšgumijai, lineālam, pierakstu burtnīcai.

 

 

Informācija saziņai par kursiem 

 

Kursu kordinatore - Teiksma Sūna.

Kontakttelefoni: 67426922, 20008904