Sagatavošanās kursu papildgrupas

1

 

Janvārī uzsāks darbu sagatavošanās kursu papildgrupas

 

Kursu grafiku skatīt ŠEIT!

 

Ir zināms, ka katru gadu Rīgas Mākslas un mediju tehnikums piedāvā iespēju reflektantiem pienācīgi sagatavoties iestājpārbaudījumiem. Ņemot vērā šī gada pieprasījumu, no 2019. gada 5. janvāra darbu sāks sagatavošanās kursu papildgrupas zīmēšanā un kompozīcijā.

Kam paredzēti sagatavošanās kursi?

Kursi attīsta pamatskolu un vidusskolu audzēkņu prasmes zīmēšanā un kompozīcijā, kā arī palīdz sekmīgāk uzsākt mācības gan Rīgas Mākslas un mediju tehnikumā, gan citās mācību iestādēs, kurās ir paredzēti līdzvērtīgi pārbaudījumi.

Kursu norise

Nodarbību process norisināsies Rīgā, Jūrmalas gatvē 96. Vēršam uzmanību, ka janvārī un februārī kursi notiks katru sestdienu, bet sākot ar martu - katra otro, no 10.00-15.30. To noslēgumā, 2019.gada maijā notiks skate, kurā tiks vērtēti audzēkņu kursu laikā izpildītie uzdevumi. Šie ir maksas kursi. To cena ir 74 € par visu mācību laiku.


Papildus informācija

Uz nodarbībām jāņem līdzi:
1. Zīmēšana -papīrs A4, piespraudes, dažāda mīkstuma zīmuļi (H un B), dzēšgumija.
2. Kompozīcija, konstruēšana – zīmuļi, dzēšgumija, lineāls, zīmēšanas papīrs A4, rūtiņu papīrs.
3. Visās nodarbībās jābūt līdzi burtnīcai teorijas pierakstīšanai un zīmuļu asināmajam nazītim. Par papildus nepieciešamajiem materiāliem kursu dalībniekus informēs skolotāji kursu gaitā.
4. Pirmajā nodarbību reizē 5. janvārī līdzi jābūt zīmēšanas papīram (A4), zīmuļiem, dzēšgumijai, lineālam, pierakstu burtnīcai.


 

Informācija saziņai par kursiem 

 

Kursu kordinatore - Teiksma Sūna.

Kontakttelefoni: 67426922, 20008904