Aušanas kursa mācību turpināšana

1

 

 

 

Rīgas Mākslas un mediju tehnikums piedāvā aušanas kursus pieaugušajiem. Tiek aicināti interesenti ar iepriekšējām zināšanām, bez vecuma ierobežojuma. Kopējais nodarbību apjoms 32 akadēmiskās stundas, par ko tiks izsniegta arī atbilstoša apliecība.
 
Nodarbību laikā tiks apgūtas dažādas aušanas tehnikas, atvasināti audumi, tekstilizstrādājumu  un aksesuāru izgatavošana. Kursu dalībniekiem būs iespēja iepazīties gan ar auduma pinuma zīmējuma veidošanu izstrādājumam, gan ar aušanas teoriju. Notiks praktiska iepazīšanas ar auduma pinuma kļūdu labošanu un dažādām malu dekoratīvās apstrādes metodēm.
 
Nodarbības notiks 2 reizes nedēļa – pirmdienu un trešdienu vakaros, no plkst. 18.00 līdz 20.40. Tās tiks uzsāktas 2019. gada 22. maijā un noslēgsies 2019. gada jūnijā. Kursus vadīs Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma pasniedzēja Dace Martinsone.
 
Nodarbību samaksa ir EUR 120,- par visu mācību laiku. Cenā ietilpst gan pats nodarbību process īpaši aprīkotās darbnīcās, gan arī nodarbībām nepieciešamie materiāli.

 

 

 

Vietu skaits ir ierobežots.

Pieteikties personīgi pie skolotājas Daces Martinsones

tālr.26540918