Radošās darbnīcas

 

2020. gada 27. februārī un 5. martā pie mūsu tehnikuma mediju nodaļas audzēkņiem viesojās klīniskā psiholoģe Dora Balode.


Meistarklases laikā caur gleznām un citiem mākslas darbiem tika analizēti cilvēka raksturi un skatījums uz dzīvi. Iegūtā informācija palīdzēja analizēti apskatīt mūsu darbības un skatījumu uz lietām no citas perspektīvas.


Tikšanās laikā tika runāts par to, cik daudz par cilvēku un uztveri spēj pateikt sejas vaibsti un sejā redzamās iezīmes. Nekas, kas tiek attēlots cilvēka vaibstos, nav nejaušība, tas viss ir cilvēka raksturojums un būtība. Tika uzsvērts arī tas, ka mēs katrs esam ieprogrammēti atpazīt iezīmes un vaibstus, kas mums ļauj noprast cilvēka rakstura iezīmes un īpašības.


Par projektu „Latvijas Skolas soma”

Šis projekts ir lielākā valsts simtgades dāvana vairāk nekā 200 000 Latvijas bērniem un jauniešiem. Tā tiek īstenota, sākot ar 2018. gada septembri. Projekta ietvaros ikvienam Latvijas skolēnam ir paredzēta iespēja izzināt un klātienē pieredzēt Latvijas kultūras un dabas vērtības, iepazīt dažādos laikos Latvijā radītās inovācijas un uzņēmējdarbības veiksmes stāstus.