Audzēkņi dodas uz teātri

 

 

 

 

Projekta "Skolas soma" ietvaros mūsu tehnikuma audzēkņi 12.11 un 13.11 devās uz teātri. MO11 grupas audzēkņi apmeklēja izrādi “Pēc Rozentāla”.  Izrāde tapusi par godu Jaņa Rozentāla 150 gadu jubilejai, papildinot teātra izrāžu ciklu “Kolekcija. Viencēlieni. Klasiķi pirms klasikas”. Dramaturģiskais materiāls ņemts no Jaņa Rozentāla rakstītajām vēstulēm un cilvēku stāstiem par gleznotāju, ko apkopojis Ivo Briedis.


Teātra izrādi “Parīze – Rīga – Parīze” apmeklēja mūsu tehnikuma pirmo kursu audzēkņi, kuri sevi tika pierādījuši iesvētību nedēļā. Izrādē tiek stāstīts par mākslu, kurai pa vidu jaucās karš un mīlestība, kurā meklējams abu galveno varoņu kopējais sākums.


Par projektu „Latvijas Skolas soma

Šis projekts ir lielākā valsts simtgades dāvana vairāk nekā 200 000 Latvijas bērniem un jauniešiem. Tā tiek īstenota, sākot ar 2018. gada septembri. Projekta ietvaros ikvienam Latvijas skolēnam ir paredzēta iespēja izzināt un klātienē pieredzēt Latvijas kultūras un dabas vērtības, iepazīt dažādos laikos Latvijā radītās inovācijas un uzņēmējdarbības veiksmes stāstus.