Projektu prezentācijas diena

123

 

   2019. gada 23. aprīlī RMMT fotostudijā tika prezentēts līdz šim sasniegtais un piedzīvotais ERASMUS+ KA116 projekta “Mobilitāte Eiropā- ceļš uz profesionalitāti” 2018- LV01-KA116-046877 ietvaros.


  Savā pieredzē dalījās RMMT audzēkņi, kuri 2018./19.m.g. laikā izmantojuši ERASMUS+ iespējas un bijuši mobilitātēs: Ungārijā, Itālijā, Čehijā un Somijā. Šajās mobilitātēs piedalījās 24audzēkņi un 7 pedagogi. Prezentāciju pēcpusdienas laikā bija iespēja uzdot savus jautājumus par Erasmus+ un šī projekta iespējām projekta koordinātorei Agnesei Augstkalnai, kā arī uzdodot interesējošus jautājumus pašiem projekta dalībniekiem.

  Šis projekts vēl turpinās un tas noslēgsies 2019.gada augustā, šobrīd astoņus mēnešu ilgajās mobilitātēs atrodas 8 RMMT absolventi, kā arī trīs apģērbu dizaina specialitātes audzēknes ir mēnesi garā mobilitātē Portugālē. Maija sākumā no Erasmus+ mobilitātes Dānijā atgriezās 4 RMMT audzēkņi un 2 pedagogi. Viņi, savā pieredzē, dalīsies tuvākajā laikā.Turpretī jūnijā un jūlijā savās ERASMUS+ mobilitātēs dosies RMMT pārstāvji uz Spāniju, Itāliju un Lielbritāniju.

Šis projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu.

 

Foto: Justīne Krūze MF-32