Ieskats darba vidē

 

Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”, karjeras atbalsta pasākuma “Mana profesija no A - Z” ietvaros mediju mākslas nodaļas audzēkņi piedalījās meistarklasē


Mediju nodaļas audzēkņiem no MW31, MA31, MO31, MF31, MF32 grupām norisinājās meistarklase, kuras laikā jaunieši spēlēja spēli. Spēle bija sagatavota atbilstoši katrai specialitātei. 1. daļa – Sagatavošanās: profesijas vēsturiskā izpēte, piedāvājumi darba tirgū, darba vides specifiskie nosacījumi un vajadzības, to izpēte (darbojas spēles vadītājs un audzēkņi) darbs norit darba grupās.
2. daļa – Spēles izpēte: Spēles vadītāja sagatavotie jautājumi, par katru specialitāti – Viktorīna un sagatavoto darbu prezentācija.
3. daļa – Izvērtējums: Darba vides svarīgāko nosacījumu apkopojums un to specifika, svarīgākie un aktuālākie jautājumi, vajadzības darbu uzsākot.


Meistarklases laikā, audzēkņi tika iepazīstināti ar svarīgākajiem nosacījumiem savā specialitātē ceļā uz veiksmīgu darba karjeru. Ieguva zināšanas par svarīgākajiem nosacījumiem darba vidē un spēja ielūkoties darba vidē no cita skatupunkta. Katrs audzēknis izveidoja piezīmju grāmatiņu “Mana rokas grāmata darba tirgum”, kas nākotnē kalpos kā špikeris izvēlētajā specialitātē.