Create 4.0. projekta tikšanās Poznaņā

Erasmus+ projekta Digital Skills and Augmented Didactics applied to the European Atelier of Crafts Model Cr.E.Ate 4.0.  _ CONVENTION no. 2021-1-IT01-KA220-VET-000033022 ietvaros aizritēja sadarbības partneru – TEB EDUKACJA SP. Z O.O. (Polija), ECIPA UMBRIA (Itālija), IES JOSÉ LUIS CASTILLO- PUCHE  (Spānija), RĪGAS MĀKSLAS UN MEDIJU TEHNIKUMS (Latvija), UNIVERSIDAD DE ALMERIA (Spānija),  UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA(Rumānija),  EUROPEAN SME ACADEMY AVIGNON  (Francija) 1. klātienes tikšanās Poznaņā, Polijā laika periodā no 16.-19. janvārim.

Rīgas Mākslas un Mediju Tehnikumu ( RMMT) pārstāvēja pedagogi – Anete Matvejeva, Andra Ulme un Erasmus+ projektu vadības komanda Agnese Augstkalna, Kristīne Uzbeka.

Projekta ietvaros tika realizēta aktivitāte – C1 LTTA – LAB FOR TRAINERS vadlīniju prezentāciju, pieredzes, prasmju, informācijas un labās prakses apmaiņa par virtuālo un paplašināto realitāti.

Apmācības dalībniekiem, kuras vadīja UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (Rumānija) pārstāvji, bija vērstas uz digitālo prasmju nostiprināšanu, kas orientētas uz paplašināto realitāti un zināšanām par digitālās izglītības ekosistēmas funkcijām un daudzajiem pielietojumiem.

ECIPA UMBRIA (Itālija) – prezentēja un skaidroja  turpmākos uzdevumus atbilstoši projekta iecerēm.

TEB EDUKACJA SP. Z O.O. (Polija) – prezentēja izglītības iestādes pieredzi digitalā rīka un vienotās virtuālās platformas pielietošanā mācību procesa optimizēšanā.

RMMT projekta komanda prezentēja sagatavotu materiālu par skolu un virtuālas realitātes piemērus no Dizaina nodaļas audzēkņu izstrādātajiem darbiem.