Dizaina nodaļa

Īsteno četras specialitātes: GRAFIKAS, INTERJERA, VIDES un PRODUKTU dizainera asistentu programmu.
Programmās audzēkņi apgūst gan laikmetīgās, gan tradicionālās mākslas, dizaina, arhitektūras, vides projektēšanas, izgatavošanas un noformēšanas metodes. Apgūst dizaina domāšanu, empātiju, spēju iedziļināties problemātikā un attīstīt savu radošumu, rast uz lietotāju orientētus ar dizaina vai mākslas metodēm radītus mākslas vai dizaina risinājumus.

Grafikas dizains

Mēs esam radoša komanda, kurā vienkopus strādā dizaineri, datorgrafiķi un mākslinieki. Mēs visi esam radoši profesionāļi, un radošums un vizuālā valoda ir tā, ar kuru mēs komunicējam ar pasauli, un šo valodu mēs mācīsim arī Tev.

Interjera dizains

Mēs esam interjera dizaineru un arhitektu komanda, kas labprāt uzņems tevi savā pulkā, dalīsies ar savām zināšanām un profesionālo pieredzi, atvērs Tev durvis uz skaistuma pasauli. Mēs darbosimies kopā dažādas sarežģītības projektos – no vienkāršākā uz komplicētāko. Mums ir lieliskas iespējas strādāt un mācīties kopā radošā vidē, bagātā ar mūsdienu tehnoloģiju izaicinājumiem un draudzīgu profesionāļu vadībā attīstīt savu jaunradi.

Produktu dizains (3D formas)

Mēs esam radošu mākslinieku, tēlnieku un dizaineru komanda, kuri, sākot ar 1.kursu, palīdzēs Tev apgūt mākslas un dizaina pamatus, būsim klātesoši Tavā radošajā izaugsmē, darbojoties ar dažādiem materiāliem un izmantojot to īpašības formveidē un apstrādes tehnikās. Mums būs iespēja strādāt ar mūsdienīgām tehnoloģijām aprīkotās darbnīcās, izmantojot gan tradicionālus, gan super mūsdienīgus materiālus, tehnoloģijas un dizaina metodes, tādējādi apgūstot vismodernākās tehnoloģijas augsta līmeņa dizaina produktu izstrādē.

Vides dizains (Scenogrāfijas pamati)

Mēs esam režisoru, scenogrāfu un mākslinieku komanda, kas paliek kadra ēnā, bet vienmēr gozējas titru saulē. Vides dizaina lauks ir gana plašs, bet mēs četru gadu laikā palīdzēsim Tev atklāt aizkadra noslēpuma dzīles, kopā strādāsim gan pie mācību uzdevumiem, gan darbosimies īstā filmu studijā, veidojot visu to, kas redzams kadrā, iekārtojot filmu laukumu un veidojot butaforijas.