Koka mākslinieciskā
apstrāde

Kas mēs esam:

Mēs esam stila mēbeļu un metālmākslas izstrādājumu modelētāji – profesionāļu komanda. Restaurētāji, tēlnieki, kokgriezēji, juvelieri, pulētāji, zeltītāji, mēbeļu apgleznotāji, bronzas lējēji, metālkalēji un kokvirpotāji. Mūsu ekskluzīvais darbs atveido atmiņas, stāstus un iedvesmojošas sajūtas par citiem laikiem – perfektu lietišķās mākslas pagātni un tagadni ar mūsdienu dizaina funkciju.

Mācību ilgums

4 gadi pēc 9. klases

Stipendija

līdz 150 eiro mēnesī

Dienesta viesnīca

3 minūšu attālumā no tehnikuma

Stila mēbeļu modelētājs

  • Ar iespēju padziļināti specializēties CNC darbgaldu izmantošanā
  • Ar iespēju padziļināti specializēties kokgriešanā (arī veidošana, tēlniecība)
  • Ar iespēju padziļināti specializēties kokvirpošanā
  • Ar iespēju padziļināti specializēties mēbeļu tapsēšanā
  • Ar iespēju padziļināti specializēties mēbeļu restaurēšanā (arī apgleznošana, zeltīšana)

Mēbeļu modelēšanas apmācībās padziļināti tiek studēti Eiropas vēsturiskie stili, ņemot tos par pamatu skicēm un zīmējumiem, kā arī veidojot un konstruējot savus stila mēbeļu paraugus.

Ko Tu apgūsi:

Izgatavojot unikālas lietas, tu apgūsi senās amatniecības tehnikas, modernus darbgaldus un materiālus. Pētīsi lietišķās mākslas vēsturi, jo tikai tas atgriež seno laiku šarmu, izmantojot jaunu interpretāciju.

Kas Tu būsi

Tu būsi patstāvīgs, profesionāli izglītots meistars, kurš prot radīt funkcionālus mākslas darbus, kurš, papildus spēcīgai mākslinieciskai sastāvdaļai, ir apguvis roku darbu kā pievienoto vērtību augstas klases interjeram.

Absolvējot tehnikumu, saņemsi diplomu par profesionālo vidējo izglītību (vidējā izglītība – kārtojot visus Valsts centralizētos eksāmenus un profesijas), Starptautisko IES Sertifikātu.

Ko Tu iegūsi

Tu iegūsi zināšanas un prasmes, lai tavs darbs atbilstu visaugstākā līmeņa standartiem, lai mūsu absolventu radītās lietas būtu no tādiem cēliem materiāliem kā sudrabs, zelts, misiņš, bronza, izcili marmori, smalki koka finieri, cēlkoki un dārgakmeņi.

Apskati studentu darbus!