Koka un
metālmākslas nodaļa

Nodaļas priekšrocības

RMMT ir vienīgā skola ziemeļvalstu reģionā, kas koka un metālmākslas nodaļas ietvaros piedāvā šādu ekskluzīvu nozares prasmju apmācību kopumu. Tas RMMT koka un metālmākslas nodaļas specialitātes audzēkņiem nodrošina izcilus rezultātus dažādos pasaules un Eiropas profesionālās meistarības konkursos. 

Apgūstot mācību programmu kādā no koka un metālmākslas nodaļas specialitātēm, audzēkņi apgūst dzīvei noderīgas iemaņas. Iegūtās iemaņas palīdzēs individuālu darbu veikšanai un sava uzņēmuma izveidē.

Koka mākslinieciskā apstrāde

RMMT stila mēbeļu modelētājiem nodrošina izcilus rezultātus dažādos pasaules un Eiropas profesionālās meistarības konkursos. Mēbeļu modelēšanas apmācībās padziļināti tiek studēti Eiropas vēsturiskie stili, ņemot tos par pamatu skicēm un zīmējumiem, kā arī veidojot un konstruējot savus stila mēbeļu paraugus.

Metāla mākslinieciskā apstrāde

Praktiskums, ilgmūžība un skaistums ir metālmākslas izstrādājumu modelētāja pamatvērtības. Tās rodas Eiropas vēsturiskajos stilos, etnogrāfijā, mūsdienu funkcionalitātē. Mums ir Latvijā lielākā melnā smēde ar 18 ēzēm, aprīkota sudrabkaļu darbnīca un jaudīgākā metālmākslas lējumu darbnīca.

Apdares darbu tehniķis

Tiek iegūtas teorētiskas zināšanas un praktiskās iemaņas visos apdares darbos, kas veido patstāvīgi strādātspējīgu speciālistu un paver plašas iespējas darba tirgū.