DRAKULA

RMMT pedagogi un audzēkņi piedalījušies biedrības “Latvijas Nedzirdīgo savienība” projektā “Skatuves priekškaru atverot dzīvei”, kura ietvaros LNS kultūras namā “Rītausma” uzvesta multimediāla izrāde “Drakula”.

Lai pirmizrāde 18.jūnijā radītu neaizmirstamus iespaidus, RMMT foto un video jomas pasniedzēja Reiņa Fjodorova vadībā audzēkņi Aleksandrs Vasks, Agneta Ragauska, Haralds Biedriņš, Raivis Zinkevičs, Viktors Miļutins, Roberts Lacmanis un Katrīna Poikāne fotografēja un filmēja un montēja gan izrādes reklāmas materiālus, gan projekcijas, gan uzņēma pašu pirmizrādi. Pasniedzējas Sarmītes Gailītes vadībā topošās apģērbu speciālistes Elīza Greidāne, Erīna Krūmiņa un Zane Maderniece šuva un laboja tērpus. Koku un metāla nodaļas vadītāja A.Verzas vadībā puiši gatavoja izrādes dekorācijas un mēbeles – īpaši jāuzsver Drakulas zārks un altāris, par ko jāpateicas Ralfam Āboliņam, Rihardam Zeltiņam un V.Vansovičam. K.Poikāne un V.Vansovičs izrādē piedalījās arī kā aktieri/dejotāji un tehniskais personāls. Kopdarba rezultātā radītas lielas lietas – paldies visiem!

Izrādi “Drakula” visiem RMMT pasniedzējiem un audzēkņiem būs  iespēja noskatīties septembrī.

Skaties izrādes “Drakula” video ierakstu ŠEIT

 

DRAKULA

Attēls 1 no 46

Izrāde tapusi „Latvijas Nedzirdīgo savienība” projekta “Skatuves priekškaru atverot dzīvei” ietvaros saskaņā ar LNS un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras līgumu Nr. VP2022/1-9.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2022.-2024. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.