Jauniešu mediju konference – HAKATONS. 

16 – 17.martā norisinājās jauniešu mediju konference – HAKATONS. 

Hakatons ir jaunrades pasākuma forma, kur apvienojas dažādi jaunieši ar mērķi 30 stundās radīt jaunu mediju satura ideju un izstrādāt prototipu.

Pirmo vietu šajā pasākumā ieguva komanda “Muskatrieksti”. Vairāk par pasākumā gūto pieredzi, stāsta komandas dalībnieki:

“Manuprāt, šis hakatons un konference bija lieliska iespēja iepazīt jaunus cilvēkus, iedvesmoties un radīt jaunas idejas, izglītoties un gūt pieredzi strauji attīstošā jomā. Un tas viss bija par brīvu.

Jānis Valdmanis MO21

Šis bija interesants un ļoti izglītojošs pasākums jauniešiem, kur varēja iepazīt vairāk Mediju nozari un tās dažādību caur lekcijām un pieredzes stāstiem. Pats hakatons bija stresa un spriedzes pilns, jo komandā mēs bijām neatlaidīgi un tēmējām tikai un vienīgi uz uzvaru! Iepazinu arī metodes, kā var rosināt radošās idejas citām dzīves jomām, ko arī pielietošu savā turpmākajā darbībā.” 

Amanda Kalnpure MF11

“Kā jau teicu savā pieteikumā, es ļoti izbaudu radošos procesus. Tas uzlādē manas baterijas, ja tā var teikt. Manuprāt, tas ir skaisti tā dalīties ar pieredzēm, iedvesmot cits citu. Personīgi man, Hakatons bija ne tikai lieliska pieredze, bet arī pārbaudījums sev, kas rezultējās ar apliecinājumu, ka varu. Visu varu. Tik jādara. Tieši tik vienkārši un sarežģīti reizē.”

Laura Nulle