Paldies mūsu RMMT labākajiem jauniešiem par skaistu volejbola cīņu un faniem par atbalstu

Lepojamies un priecājamies par mūsu jauniešu volejbola komandu sasniegumu un sakām lielu paldies direktoram Gvido Zilūzim par ieguldījumu un atbalstu.
Komandā piedalījās: 
Nr.1 Alens Lēnerts, komandas kapteinis, 
Nr.8 Haralds Ducēns, 
Nr.6 Markuss Pauls Niedre, 
Nr.2 Markuss Mellenbergs, 
Nr.5 Tomass Nazarovs,
Nr.6 Rihards Tīdemanis, 
Nr.4 Aleksandrs Gulbis
Komandu pārstāvēja RMMT sporta organizators Ēriks Grinbergs
 

 

Informācija  no AMI centra:

Rīgas reģiona mācību iestāžu puiši Valentīna dienu aizvadīja Rīgas Valsts tehnikuma un Rīgas Tehniskās koledžas sporta zālēs, spēlējot volejbolu.

Arī Rīgā sacentās 7 komandas, izspēlējot 13 spēles. Gandarījums, ka puišu volejbola prasmes un vēlme spēlēt ir vērtējama ar plus zīmi. Visas cīņas abās zāles komandu starpā ritēja punkts punktā. Pirmie uz laukumiem izgāja Rīgas MMT un Rīgas TK, Rīgas TPVS un Rīgas VT puiši. Pēc tam jau visi pārējie cīnījās par iekļūšanu finālā.

Vispirms spēle par 3.vietu – Rīgas Celtniecības koledža pret Rīgas MMT. Pirmais sets par labu RCK augumā garākajiem puišiem, otrais – RMMT augumā mazākajiem, bet sīkstajiem jauniešiem. Tomēr uzvaras punktu trešajā setā pielika celtnieki. Finālspēle – Rīgas TK pret Rīgas TPVS; uzvara RTK puišiem, taču tā nenāca viegli.

Tātad skaisti un piepildīti aizvadīta svētku diena. Paldies puišiem par sagādāto prieku sev un visiem klātesošajiem! Uzmundrināt savus puišus un skolotājus ieradās arī jaunā RTK direktore R.Gintaute- Marihina.

Šīs sacensības vienlaicīgi bija arī kā Rīgas grupa iekļūšanai Volejbola federācijas rīkotajā TOP kausa finālā. Tādējādi uzvarētāji saņēma ne tikai AMI centra medaļas un diplomus, bet arī federācijas TOP kausa diplomus un aproces, kā arī Rīgas TK – uzvarētāja torti no A/S Smiltenes piens.

Sacensību rezultātu apkopojums:

1. vieta – Rīgas Tehniskā koledža,
2. vieta – Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola, 3. vieta – Rīgas Celtniecības koledža,
4. vieta – Rīgas Mākslas un mediju tehnikums.

Pārējās vietas sadalīja RTU Jūrskola, Rīgas TRIT un Rīgas VT.

Pateicamies Rīgas TK sporta organizatoram G.Ružam un Rīgas VT sporta organizatoram Ģ.Magonem par sacensību organizēšanu! Republikas finālsacensībās cīņas volejbola laukumā turpinās Rīgas TK un Rīgas TPVS komandas.