Step by Step Rumānijā

Erasmus+KA229 “Step by step towards digital learning” 2019-1IT02-KA229-062338 projekta ietvaros jau aizritējusi 5 klātienes tikšanās, kura norisinājās Otelu Rosu, Rumānijā.
Rīgas Mākslas un mediju tehnikumu pārstāvēja: audzēkņi – Emīlija Kreicberga, , Endija Elza Narnicka,  Sintija Čebikina, Leifs Jirgensons, Gustavs Taranda un pedagogi Gvido Zilūzis, Rihards Zvejnieks.

6  dalībnieku komandas meklēja uzdevumu risinājumus izmantojot “FLIPPED CLASSROOM” pieeju  –  darbojoties darbnīcās, iesaistoties grupu diskusijās un komandu  prezentācijās.

Projekta dalībnieku noslēdzošā tikšanās norisināsies Rīgas Mākslas un mediju tehnikumā no 2.-6. maijam, tēma PROBLEM BASED LEARNING.  Uzdevumi – darbnīcas un aktivitātes tiks balstīti uz foto/video risinājumiem.

Projekta dalībnieku iespaidi:

 

Katra diena bija aktivitāšu un jaunu iespaidu pilna. Projekta laikā tika iepazīti superīgi jauni skolēni un kolēģi.

Projekta ietvaros jauniešiem tika dots uzdevums – izdomāt stundas tēmu, kuru viņi varētu novadīt un rezultātā pārējiem iemācīt. Stundas idejām un organizācijai katrai komandai palīdzēja grupas skolotājs, dodot priekšlikumus, ko varētu uzlabot, bet kādā formātā un kādas aktivitātēs tiks izmantotas bija skolēnu pārraudzībā.
It īpaši pārsteidza, cik ļoti viesmīlīgi un jauki bija paši rumāņi. Tas bija negaidīti, bet ļoti patīkami. Apskatītas tika ļoti daudzas īpašas vietas, sākot ar Karpatu kalniem, līdz pat pilij Transilvānijas apgabalā, beidzot ar vairākām lielpilsētām.
Kopumā vērtēju šo pieredzi viennozīmīgi kā lielisku, jo pāris dienu laikā iegūtie iespaidi paliks atmiņās uz ilgu laiku.

skolotājs Rihards

 

Mums ļoti patika šis projekts. Šī bija ļoti lieliska iespēja iepazīt jaunus cilvēkus un iemācīties ko jaunu. Cilvēki bija ļoti jauki, saprotoši un jautri.
Aktivitātes bija izveidotas, lai iepazītu citu tautu kultūrvēsturisko mantojumu.
Atvadīšanās bija visgrūtākā un emocionālākā projekta daļa. Noteikti piedalīsimies vēl šādos projektos un ļoti, ļoti,  vēlamies visus satikt..

audzēknes Endija, Emīlija, Sindija

Nekad dzīvē nebiju tā šaubījies, pirms brauciena es biju diezgan negatīvi noskaņots, jo gribēju tikt braucienā uz Grieķiju, bet iepazīstoties ar cilvēkiem un sajūtot sevi kā daļu no ģimenes, es nevēlējos braukt projām.
Es iemīlējos šajā pilsētā un cilvēkos un ļoti ceru, ka  šovasar varēšu aizbraukt.

audzēknis Leifs

Pēc brauciena esmu ieguvis ļoti, labu dzīves pieredzi. Mani pārsteidza, cik ļoti cilvēki var apvienoties nedēļas laikā.

audzēknis Gustavs

5_foto

Image 1 of 6

05.05.2022