Valsts konkurss – viktorīna

13. un 14. aprīlī mūsu tehnikumā norisinājās valsts konkurss Latvijas profesionālās vidējās izglītības mākslas un dizaina izglītības programmu audzēkņiem. 

Konkursā piedalījās 75 audzēkņi. Šī gada tēma – audiovizuāls darbs.

Pirmajā kārtā jaunieši veidoja video sižetu, intervējot un filmējot amatniekus un lietišķās mākslas meistarus. Konkursa otrajā kārtā jauniešu komandas mērojās spēkiem erudīcijas spēlē – par tēmām, kas saistītas ar kino.
Konkursu vērtēja žūrija – režisore Ināra Kolmane, kinorežisors un kinoscenārists Uģis Olte un operators Andris Priedītis.
Sveicieni konkursa laureātiem – audzēkņus no – MIKC “Nacionālās Mākslu vidusskolas” Jaņa Rozentāla Mākslas skolas, MIKC “Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas”, MIKC “Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas”, Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas, Rīgas Mākslas un Mediju tehnikuma, Ogres tehnikuma, Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas.
 
Vairāk par dalību konkursā stāsta mūsu audzēkņi:
 
Valsts konkurss bija interesanta iespēja atsvaidzināt savas zināšanas par kino veidošanas procesiem, latvijas filmām, režisoriem, kā arī lieliska iespēja uzzināt ko jaunu, iepazīt jaunus cilvēkus un, iespējams, nākotnē veidot sadarbības starp savas jomas speciālistiem.
 
Moperatori – Alise Ezerkalna, Bruno Jansons, Kristens Konons, Jānis Valdmanis – MO21