Bibliotēkas jaunumi

Mūsu tehnikuma bibliotēkā ir pieejams plašs dažādu nozaru literatūras klāsts, mācību grāmatas, žurnāli un citi informācijas resursi.

Sākot jauno mācību gadu, rūpējoties par lietotāju ērtībām, bibliotēkā ir atbrīvots vairāk vietas lasītavai.Izmantojot bibliotēkas datorus, iespējams piekļūt digitālajiem informācijas resursiem un datorprogrammām (MS Office, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe Animate, Adobe Premiere Pro u.c.). Arī šogad ir pieejama letonika.lv datubāze ar Lasītavu, ielogojoties ar savu Mykoob pasi.

Septembrī notiek pirmo kursu audzēkņu iepazīstināšana ar bibliotēku un tās pakalpojumiem. Tie, kas vēl nav paspējuši to izdarīt, tiek laipni gaidīti! Pedagogi tiek aicināti izmantot bibliotēku un tās resursus mācību procesā gan stundu laikā, gan individuālajam darbam.

Ir papildināts bibliotēkas krājums ar jaunām grāmatām. Nāc uz bibliotēku un apskati jaunieguvumu izstādi! Jaunieguvumu grāmatu sarakstu skatīt šeit: Jaunieguvumi 2023 – aprīlis

Plašāka informācija par bibliotēku, piemēram, bibliotēkas lietošanas noteikumi, saite uz bibliotēkas elektronisko katalogu, jaunieguvumu saraksti u.c. informācija ir pieejama tehnikuma mājaslapas bibliotēkas sadaļā. Skatīt šeit: RMMT Bibliotēka

Tiekamies bibliotēkā!