ERASMUS+ prezentāciju diena RMMT

2020. gada 29. septembrī RMMT Fotostudijā notika ERASMUS+ prezentāciju diena.

Tajā par savu pieredzi ItālijāPortugālē un Spānijā, dalījās RMMT absolventi, kuri piedalījās 8 mēnešu garajā mobilitātē Erasmus+ KA 116 projekta “IZLAUŠANAS NO RĀMJIEM, LAI IEGŪTU ERASMUS+ PIEREDZI” 2019-1-LV01-KA116-060202. Jaunieši bija sagatavojuši prezentācijas un stāstījumu gan par to, kā veicās prakses vietās, gan par savu pieredzi brīvajā laikā.

ERASMUS+ Prezentācijas dienas ietvaros projekta koordinatore Agnese Augstkalna dalījās informācija par projekta norisi, kā arī prezentēja absolventu veidoto dienasgrāmatu. Projektā iesaistītie absolventi, paralēli studijām vai darba dienai uzņēmumā, veidoja savu vizuālo dienasgrāmatu. Ikdienas ceļš uz skolu vai darbavietu, novērotās tradīcijas, kultūras īpašās nianses un arhitektūra iedvesmoja RMMT absolventus radīt skices un attēlot savu īpašo redzējumu, pateicoties Erasmus+ piedāvātajām iespējām.

Dienasgrāmatas skiču konkursa čaklākie absolventi tika sveikti. Atzinību saņēma: Elva Kaužēna un Anete Podniece.

Prezentāciju dienā bija iespēja uzdot savus jautājumus par Erasmus+ projekta sniegtajām iespējām, kā arī iesaistīties diskusijās ar projekta dalībniekiem par gūto pieredzi.

Paldies visiem projekta dalībniekiem!

Šis projekts tiek finansēts ar Eiropas Savienības ERASMUS+ programmas atbalstu.

  

 

Aicinām sekot līdzi Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma Erasmus+ projekta aktivitātēm Facebook  un Instagram