Latvijas svarbumbu čempionāts!

Svara bumbas – tas ir izaicinājums sākt jau šodien, lai mainītu savu rītdienu!

Tā ir noticis ar mani, jo viss mainījās, kad  Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 45. kaujas nodrošinājuma bataljona komandā piedalījos, lai pārbaudītu savu spēku un izturību svarbumbu sacensībās “Armijas raušanā”. Sacensībās Ogrē piedalījās stiprākie Latvijas zemessargi.

Spēks, izturība, pacietība, mērķtiecība ir īpaši noderīgas īpašības ne tikai valsts aizsargiem, bet arī RMMT izglītojamiem, pedagogiem un darbiniekiem.  Lūk piemērs, RMMT direktors Gvido Zilūzis, Murjāņu sporta skolas absolvents, kādreiz ir teicis: “Vīrietim ir jābūt saturīgam, ar spēku un pašapziņu..”

10. februārī Sventes vidusskolā risinājās Latvijas čempionāts svarbumbu celšanas sacensībās garajā ciklā.

Pirmo reizi mūžā piedalījos Latvijas čempionātā, bet savā vecuma grupā izdevās izcīnīt 3.vietu gan Latvijas čempionātā, gan 3.vietu Latvijas kausā. Stāvēt uz goda paaugstinājuma, kopā veterāniem, kuri ir nopelnījuši medaļas pasaules mēroga sacensībās, bija liels gods.

RMMT direktors atbalsta, lai izveidotu komandu, kura piedalīsies Latvijas Svarbumbu celšanas asociācijas organizētajās sacensībās.

RMMT tiks izveidota arī treniņu grupa, kura piekrīt sporta speciālistu ieteikumam, ka starp visiem iespējamajiem sporta piederumiem tieši svara bumbas spēj nodarbināt praktiski visas cilvēka muskuļu grupas, nodrošinot lietotājam labus rezultātus gan liekā svara zaudēšanā, gan ķermeņa veidošanā un fiziskā stāvokļa uzlabošanā.

Svara bumbas – tas ir novirziens, ko iespējams definēt kā vingrojumu kompleksu, kas izpildāms cikliski, galvenokārt airobi-anairobā režīmā ar mērķi nodarbināt visas ķermeņa galvenās muskuļu grupas, jo ar svara bumbām var nodarboties  gan vīrieši, gan sievietes, izmantojot katram individuāli pareizi piemērotas svara bumbas.

Novēlu mūsu RMMT svarbumbu cēlājiem jaunus sasniegumus!

Pieteikties pie Ērika Grinberga, mob: 29630000, epasts: Grinbergs.Eriks@gmail.com