PPF-VET projekta “Kick-off” tikšanās Moldovā

Erasmus+ projekta “Preparing the Past for the Future: A VET Capacity Building Initiative for Monument and Building Restoration in the Republic of Moldova” Nr.101128806 ietvaros, Moldovas galvaspilsētā Kišiņevā 23.01- 25.01.2024 aizritēja sadarbības partneru 1. Klātienes tikšanās “Kick-off meeting”.

Rīgas Mākslas un Mediju Tehnikumu pārstāvēja direktors – Gvido Zilūzis un Erasmus+ projektu vadītāja Agnese Augstkalna.

Tikšanās pasākuma laikā organizācijas BK PLUS EUROPE LTD pārstāvji prezentēja projekta īstenošanas plānu, uzdevumu sadalījumu partnerorganizācijām un laika grafiku veicamajām aktivitātēm.

Moldovas profesionālās izglītības iestādes Centre of excellence in construction un Public Institution Vocational School no. 7, Chisinau prezentēja savas patreizējās mācību programmas, skolas attīstības plānu, kā arī izrādīja praktisko apmācību darbnīcas un to materiāltehnisko nodrošinājumu.

Partnerorganizācijas Zespol Szkol Budownictwa Nr 1 vadība prezentēja savu izveidoto izglītības apguves modeli un iepazīstināja ar skolas starptautiskās sadarbības pieredzi.

Pasākuma ietvaros tika noorganizētas arī oficiālās tikšanās ar Moldovas Izglītības un Kultūras ministriem, kuru laikā tika apspriesta Erasmus+ projekta ietekme uz profesionālās izglītības attīstību Moldovā un turpmāko starptautiskās sadarbības attīstīšanu, paplašināšanu kultūras un izglītības jomā.