Profesionālās pilnveides kursi Boloņā

RMMT Erasmus+ KA122 SCH  projekta “Mūsdienīgu prasmju attīstīšana profesionālajai pilnveidei mācībās un mācīšanā” 2021-1-LV01-KA122-SCH-000014444 ietvaros tika realizēta pedagogu/administrācijas darbinieku profesionālās pilnveides kursu mobilitāte.

Profesionālas pilnveides kursos  “Integrating ICT and new technologies into teaching and education”no 04.02.2023.- 12.02.2023., Boloņā piedalījās RMMT pedagogi Elīna Baltace, Mārtiņš Valters. Kursus realizēja projekta sadarbības partnerorganizācija Erasmus Learning Academy SRL.

RMMT pedagogi nedēļas garumā piedalījās  Erasmus Learning Academy SRL organizētajos kursos “Integrating ICT and new technologies into teaching and education”, Boloņā. Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) apmācību kursi ir pielāgoti skolotājiem un izglītības darbiniekiem, kuros ir iespēja gūt praktisku pieredzi par konkrētiem IKT izmantošanas veidiem. Strukturētais kurss ļauj dalībniekiem praktiski uzlabot savas IKT prasmes kopā ar citiem skolotājiem un izglītības darbiniekiem no Eiropas valstīm.Apmācības kursa vispārējais mērķis ir veicināt izcilību izglītībā, sniedzot iespēju integrēt IKT rīkus mācībās un izglītībā. Kursam ir elastīga pieeja, lai mācību rezultātus pielāgotu konkrētajām vajadzībām un dalībnieku IKT prasmēm.

Kursu mērķis:

  • Iegūt pārskatu par svarīgākajām jaunajām tehnoloģijām un pieaugošo integrācijas tendenci IKT izglītībā.
  • Iepazīt labākās lietotnes, tīmekļa platformas un IKT risinājumus skolotājiem un izglītības darbiniekiem.
  • Uzzināt, kā izveidot saistošu un interaktīvu multivides saturu un prezentācijas.
  • Iemācīties digitāli novērtēt skolēnu zināšanas un izpratni reāllaikā.
  • Apgūt tālmācības, e-apmācības un “Flipped Classroom” pamatjēdzienus.
  • Uzzināt, kā izmantot IKT rīkus, lai padarītu izglītību saistošāku, motivējošāku un novatoriskāku.
  • Iegūt jaunu skatījumu uz IKT rīkiem un apgūt jaunus veidus un labāko praksi, kā integrēt IKT mācīšanā un apmācībā.