RIGA PRO 2024

Baltijā vienīgā filmu un TV profesionāļiem veltītā tehnoloģiju izstāde – RigaPro 2024

Latvijas filmu un televīzijas nozares profesionāļi un entuziasti tiek aicināti uz tehnoloģiju izstādi RigaPro 2024, kura norisināsies 11. martā Rīgas Mākslas un Mediju tehnikumā, lai dalītos pieredzē, uzzinātu aktuālos jaunumus un iedvesmotu jaunās idejās un sadarbības iespējās.

Izstāde ir interesanta ne tikai tehnikas iznomātājiem un servisu sniedzējiem, bet arī pasākumu organizētājiem, producentiem un citiem nozaru profesionāļiem, kuri vēlas būt informēti par jaunākajiem un aktuālākajiem tehniskajiem risinājumiem, ko piedāvā vietējie un kaimiņvalstu uzņēmumi.

Filmu un televīzijas nozare ir diezgan savrupa. Pārsvarā katrs dzīvo savā burbulī (projektā) un neatliek daudz laika sekot līdzi, ko dara pārējie. Marts ir nosacīti klusais periods, kad visi gatavojas jaunajai sezonai un projektiem, tāpēc šis ir ideāls laiks, lai satiktos un izrunātu jaunākās nozares aktualitātes. Lielu interesi varētu izraisīt mūsu ziemeļu kaimiņu viesošanās un viņu tehnoloģiskie risinājumi, tāpēc visi interesenti tiek laipni gaidīti šajā unikālajā pasākumā.  

Latvijas filmu un TV nozare sevi pēdējos gados ir pierādījusi jaunā līmenī, pastāvīgi attīstot savu daudzveidību un potenciālu starptautiskā mērogā. Tās pamati slēpjas bagātā mantojumā ar raksturīgi spēcīgu māksliniecisko izpausmi, kā arī pierādot sevi ar inovatīvu un tehnoloģisku risinājumu pieejām.

RigaPro 2024 ir nozīmīgs ar to, ka ir vienīgais tāda veida pasākums ne kai Latvijā, bet arī Baltijas valstīs. Mērķis ir kļūt par līderi savā jomā un turpmāk organizēt ikgadējus pasākumus, lai paplašinātu dalībnieku skaitu ne tikai no Latvijas, bet arī no citām valsm. Šajā gadā pasākumā piedalīsies tādi lieliski dalībnieki kā BB Rental, Company NA, SONY, Fookus Pookus, High Voltage, Pro Sound, Arkogints, Witkit, Cinevera un citi.

Izstādes laikā paralēli notiks dažādi semināri, prezentācijas un darbnīcas, kā arī būs apskatāmi gan vietējie, gan ārvalstu tehnikas īres un servisu piedāvājumi, jaunākie objektīvi, kameras, filmēšanas gaismas un krāni, filmu un TV raidījumu apskaņošanas tehnika, filmēšanas sliedes un roboti, autokrāni, VFX, PTS, virtuālā realitāte un daudz kas cits.

Apmeklētājiem būs iespēja iegūt jaunas zināšanas, satikt kolēģus un iedvesmoties no jaunākajām tehnoloģijām un inovācijām. Plašāk ar pasākuma programmu var iepazīsties: www.rigapro2024.lv/programma/

RigaPro 2024 norise:

• Datums un laiks: 11. marts no plkst. 10.00 līdz 20.00, atklāšana plkst. 12.00

• Vieta: Jūrmalas gatve 96, Rīga

• Ieeja: Bez maksas

• Vairāk informācijas: www.rigapro2024.lv

Pasākumu organizē Riga Films SIA sadarbībā ar Rīgas Mākslas un Mediju tehnikumu.