RMMT projekta Nr.8.1.3.0/16/I/013 īstenošanas progress 17.06.2020.- 16.09.2020.

 

Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma Daudzfunkcionālā mācību korpusa izbūve notiek atbilstoši būvdarbu grafikam. Ir veikta lielākā daļa vispārējo būvdarbu, kā arī iekšējo, ārējo inženiertīklu izbūves darbu un uzsākti teritorijas labiekārtošanas darbi. Tāpat tiek veikti filmēšanas paviljona akustisko griestu apšuvuma karkasa siltumizolācijas un apšuvuma montāžas darbi, uzsākta pārējo telpu griestu un sienu tīrā apdare (krāsošana) un citi darbi.
Kā iepriekš minēts, būvdarbus veic SIA “RERE BŪVE”, autoruzraudzību – SIA “MADE arhitekti” un būvuzraudzību – SIA “REM PRO”.

Savukārt Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma Dienesta viesnīcas pārbūves 1.kārtas būvdarbus veic SIA “RERE BŪVE”, 2.kārtas būvdarbus – SIA “Amatnieks”, autoruzraudzību – SIA “MADE arhitekti” un būvuzraudzību – SIA “REM PRO”.
Dienesta viesnīcas pārbūve notiek atbilstoši būvdarbu grafikiem, ir pabeigti demontāžas darbi, tiek veikti ģipškartona starpsienu izbūves, grīdu atjaunošanas, griestu dzelzsbetona paneļu virsmu tīrīšanas, tērauda aiļu pārsedžu montāžas, elektromontāžas, iekšējo inženiertīklu izbūves un citi darbi.